مدیریت شارژ ساختمان

نرم افزار شارژ ساختمان تحت وب
مدرنو شارژ ساختمان به روش مدرن
شارژ ساختمان را به صورت آنلاین پرداخت کنید .
محاسبه شارژ ساختمان با یک تپ
مشاهده صورت حساب به صورت شفاف و به موقع
پرداخت آنلاین شارژ از طریق درگاه پرداخت
ثبت هزینه های ساختمان
گزارش گیری از وضعیت گردش صندوق، واحدهای بدهکار، صورتحساب واحدها
اطلاع از اخبار از طریق تابلو اعلانات

رابط کاربری این برنامه آنقدر ساده است که تنها با سه ضربه می توانید شارژ خود را پرداخت کنید.

با توجه به افزایش آپارتمان نشینی در کشورمان ایران از دهه های گذشته و نیاز مبرم و حیاتی به موضوع کنترل و ثبت هزینه ها و مخارج آپارتمان در یک قالب از حسابداری، اقدام به طراحی و اجرای نرم افزار “مدرنو شارژ ساختمان تحت وب ” برای شما هموطنان عزیز نمود. این نرم افزار بر پایه اصول و مبانی حسابداری بنا شده است و سعی شده تا شخص مدیر و یا حسابدار آپارتمان با حداقل دانش از امور حسابداری بتواند به راحتی از این نرم افزار در جهت کنترل امور مالی و حسابداری آپارتمان استفاده نماید.
بخشی از خصوصیات حائز اهمیت این نرم افزار به شرح زیر میباشد :
• تعریف واحدهای آپارتمان همراه با مشخصات ساکنین، چه مالک و چه مستاجر.
• تعریف صندوق های مالی مختلف در سیستم مانند : صندوق مالکین، مستاجرین، و سایر.
• تعریف حسابهای دریافت و هزینه برای آپارتمان به صورت دوره ای و غیردوره ای .
• ثبت فاکتورها و قبوض آپارتمان در سیستم جهت یادآوری مدیر برای پرداخت آنها.
• صدور رسید وجوه دریافتی از ساکنین و غیره (مانند شارژ ماهیانه واحدها) و ارسال آنها برای واحد مربوطه به صورت پیامک کوتاه، و یا ساخت فایل PDF رسید و ازارسال آن به صورت ایمیل، بلوتوث، و غیره .
• تهیه گزارشات متنوع از اطلاعات حسابداری وارده در سیستم براساس بازه تاریخی مشخص شده توسط مدیر مانند : وضعیت صندوق ها، وضعیت دریافت ها و هزینه های انجام شده، وضعیت واحدها، وضعیت فاکتورهاو قبوض، و همچنین جدول دریافتها و هزینه های دوره ای (بطور مثال وضعیت پرداخت شارژ ماهیانه واحدها به صورت جدولی) .
• ذخیره سازی گزارشات تهیه شده در سیستم و امکان ارسال آنها برای ساکنین و یا شخص خاص به صورت ایمیل، بلوتوث، و غیره.
• تهیه پشتیبان از اطلاعات وارده و ذخیره سازی آن در یک فضای امن جهت بازگردانی در صورت وقوع هرگونه خطا در سیستم.
• راهنمای تصویری کامل و جامع از نحوه استفاده از این سیستم در خود برنامه.
با استفاده از این نرم افزار بر روی دستگاه همراه خود شما قادر خواهید بود در هرکجا و در هر زمان وضعیت مالی مجموعه مسکونی خود را (چه بزرگ و چه کوچک) مورد بررسی قرار داده و بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید و دیگر نیازی به ثبت دفتری و حمل آن نداشته باشید.
مدرنو مدیریت ساختمان همراهی است در کنار شما برای بهتر مدیریت کردن امور ساختمان شما.

اگر مدیر یک ساختمان مسکونی هستید و میخواهید هزینه ها را به راحتی محاسبه نموده و به اطلاع ساکنین برسانید،

مهمترین موضوع در مدیریت یک ساختمان مسکونی، رفع ابهام در مورد امور مالی آن است تا همه ساکنین، بطور واضح از هزینه ها اطلاع پیدا کنند. خوشبختانه برنامه فوق این مشکل را حل کرده و امکانات مفیدی را در اختیار مدیر مجتمع مسکونی قرار میدهد. شما با استفاده از آپاپی میتوانید به صورت هوشمند، امور مالی ساختمان را انجام داده و درگیر محاسبات پیچیده آن نشوید.

اولین قدم برای استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی، ثبت نام در آن میباشد. هرچند میتوانید به عنوان کاربر مهمان هم از آپاپی استفاده نمایید اما به دلایلی که در ادامه گفته ایم، بهتر است در آن ثبت نام کنید. اطلاعات لازم برای این کار شامل نام ساختمان و مدیر آن، شماره تلفن و نام استان و شهر محل سکونت میشود.

نرم افزار مدیریت مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی تولید شده در ایران با بیش از هشت سال سابقه فروش و ارائه خدمات به مشتریان گرامی
تقسیم هر هزینه بین واحد ها، بر اساس نفرات، متراژ، تعداد واحد، ضریب طبقات و … به تفکیک مالک و مستاجر، به صورت خودکار و قابل تغییر توسط کاربر
کاملا منطبق بر طرح هدفمند سازی یارانه ها
وارد نمودن اطلاعات اولیه واحد ها و مالکین و مستاجران از روی فایل اکسل و فقط با یک کلیک!
طراحی کامل بر اساس استانداردهای روز حسابداری دنیا
پوشش تمامی انواع تقسیم هزینه های رایج در مجتمع ها
ارائه انواع گزارشات حسابداری استاندارد و صورتحساب های متنوع
مجهر به سیستم حسابداری دوبل سه سطحی با قابلیت درج اسناد خودکار و دستی (مطابق با نیاز کاربر)

صدور کارت شناسایی بانکی برای کلیه واحدها
قابلیت ورود کلیه ساکنین به صفحه اختصاصی خود در سامانه آبونمان و استفاده از داشبوردها و پورتال اختصاصی و منوهای کاربری خود با توجه به سطح دسترسی
درج، ویرایش و مدیریت اطلاعات ساکنین و ساختمان برای مدیران
ثبت و انتشار اسناد هزینه و درآمد و محاسبه تراز ساختمان به سادگی و بدون نیاز به دانش حسابداری
پایین آوردن درصد بروز خطا در هر مرحله از محاسبات شارژ تا پرداخت و بایگانی مدارک
محاسبه شارژ ساختمان با توجه به الگوهای محاسبه شارژ از قبیل متراژ، نفر، تعداد واحد، طبقه، مبلغ ثابت و غیره با توجه به فرمول محاسبه شارژ مورد نظر مدیریت
نمایش و صدور قبوض شارژ ساختمان با روش تولید شناسه قبض و پرداخت برای تک تک واحدها ،در حداقل زمان و با استفاده از الگوهای محاسبه شارژ
ارسال قبوض صادرشده با استفاده از پیامک، پست الکترونیک و یا به صورت چاپ شده؛ به انتخاب مشتری
مشاهده قبوض پرداخت شده توسط ساکنین و موجودی فعلی صندوق ساختمان
جهت مشاهده سایر قابلیت های سامانه آبونمان بر روی ادامه مطلب کلیک کنید…

رونمایی از جامع ترین نرم افزار مدیریت مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری
زندگی سالم و بدون حاشیه در آپارتمان و ارتباط خوب با همه همسایگان جزو خواسته‌های همه ماست تا در خانه آرامش کامل داشته باشیم.

بسیاری از مردم در سراسر دنیا، همسایه‌های خود را جزو بهترین دوستان خود می‌دانند و از زندگی در کنار دوستان خود لذت می‌برند.

اما همه ما که در آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی بزرگ زندگی می‌کنیم، خوب می‌دانیم که مسائل مربوط به شارژ و سایر هزینه‌های ساختمان در برخی مواقع حاشیه‌ ساز شده و باعث ناراحتی بین همسایه‌ها می‌شود . بنابراین مدیریت مجتمع بصورت صحیح و اصولی می‌تواند بسیاری از مشکلات ساختمان را که ناشنی از سوء‌تفاهم و ناهماهنگی است از بین ببرد .

مدیریت صحیح هزینه‌های ساختمان برای مدیر ساختمان و تمام ساکنین نیاز به برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی منظم دارد تا بدون مشکل،ساکنین و مدیر مجتمع با یکدیگر مرتبط شوند و هماهنگی‌های لازم برای پرداخت هزینه‌ها و سایر موارد انجام شود.

با توجه به تغییر مدیر ساختمان در طول سال‌ها و یا نقل مکان ما، درصورتی که از یک نرم افزار هوشمند برای مدیریت ساختمان استفاده کنیم، براحتی می‌توانیم مانع بروز برخی مشکلات و ناراحتی‌ها شویم .

خبر خوش اینکه نرم افزار تحت وب شارژ ساختمان مدرنو تمام امکانات مورد نیاز برای مدیریت ساختمان را با بهترین شرایط ارائه کرده است. از این پس ما به راحتی می‌توانیم از طریق کامپیوتر و یا موبایل خود از تمام هزینه‌ها و مسائل ساختمان مطلع شویم و هزینه شارژ آپارتمان و قبوض را بصورت آنلاین یا از طریق سایر روش‌های فراهم شده توسط این سامانه پرداخت نماییم.

نرم افزارشارژ و مدیریت مجتمع مدرنو چیست؟

با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت و تلفن‌های هوشمند، مدیریت ساختمان همانند دیگر عرصه‌های زندگی، به سمت استفاده بیشتر از تکنولوژی رفته است. استفاده از تابلوی اعلانات، تلاش برای گردهم آوردن اعضای یک مجتمع جهت تصمیم‌گیری، دریافت شارژ و هزینه‌های ساختمان به صورت سنتی و … از مواردی است که نیاز به یک نرم افزار پیشرفته و جامع جهت مدیریت ساختمان و دریافت شارژ را ضروری کرده است. نرم افزار تحت وب شارژ ساختمان و مدیریت ساختمان مدرنودر قالب یک سامانه آنلاین (بدون نیاز به نصب نرم افزار روی کامپیوتر) به شما این امکان را می دهد تا در هر زمان و از هر مکان، تنها با استفاده از اینترنت، مدیریت مجتمع خود را انجام دهید.

نرم افزار تحت وب شارژ ساختمان مدرنو

برخی از ویژگی های نرم افزار تحت وب شارژ ساختمان مدرنو

نرم افزار تحت وب شارژ ساختمان مدرنو نرم‌ا‌فزار مدیریت و حسابداری ساختمان و مجتمع از طریق اینترنت می‌باشد که به مدیران کمک می‌نماید بدون دارا بودن دانش حسابداری، به امور مالی رسیدگی کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن اخبار و اطلاعیه‌ها را با ساکنان و مالکان به اشتراک بگذارند. همچنین امکان مشاهده وضعیت مالی، پرداخت بدهی به صورت آنلاین، پرداخت قبض با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب، واریز مستقیم به حساب مجتمع و مشاهده اخبار و اطلاعیه‌های مجتمع توسط مالکان و ساکنان را فراهم می‌کند. ساکنان و مالکان نیز قادر خواهند بود تا علاوه بر اطلاع از میزان بدهی به پرداخت در موعد مقرر اقدام نمایند.

ثبت نام و استفاده از نرم‌افزار مدیریت مجتمع”نرم افزار تحت وب شارژ ساختمان مدرنو بسیار ساده است و نیاز به هیچ گونه دانش فنی و حسابداری ندارد. شما می‌توانید در هر زمان از شبانه روز و از هر مکان مجتمع خود را مدیریت نمایید.

با استفاده از نرم‌افزار شارژ مجتمع “نرم افزار تحت وب شارژ ساختمان مدرنو ” شما می‌توانید وضعیت موجودی حساب‌های بانکی، بدهی ساکنین، میزان هزینه‌های انجام شده و درآمدهای مجتمع خود را با یک کلیک بصورت نمودارهای متنوع مشاهده کنید.

طراحی و پیاده‌سازی سامانه به گونه ای انجام شده است که کاربران بتوانند بدون داشتن تخصص خاصی از سامانه به صورت کامل استفاده نمایند. بخش‌های مالی به گونه ای طراحی شده‌اند که افراد بدون نیاز به دانش حسابداری بتوانند هزینه‌ها، درآمدها و بدهی‌ها را ثبت نمایند.

حل بسیاری از معضلات قدیمی (مالک و مستاجر)

عدم اطلاع مالکان واحد های تحت اجاره و اتفاقات مجتمع، یکی از قدیمی ترین مشکلات مدیریت ساختمان ها و مجتمع ها بوده است. نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان نرم افزار تحت وب شارژ ساختمان مدرنو، با دارا بودن امکانات کافی نرم افزاری برای مالکان و مستاجران، تمامی اطلاعات لازم برای در جریان قرار گرفتن مالکان از وضعیت واحد تحت اجاره خود را، حتی روی گوشی موبایل و بدون محدودیت زمانی و مکانی، در اختیار قرار می دهد.

نرم افزار تحت وب شارژ ساختمان مدرنو

بی شک زندگی راحت در مجتمع های مسکونی و حتی کسب و کار در مجتمع های تجاری و یا مجتمع هایی با تلفیق از واحد های مسکونی و تجاری یا اداری ، بدون داشتن دغدغه صرف زمان برای امورات ساختمانی و مدیریتی مجتمع یکی از بزرگترین نتایج استفاده از نرم افزار مدیریت ساختمان نرم افزار تحت وب شارژ ساختمان مدرنوخواهد بود.

از این پس نگران فراموش کردن پرداخت شارژ ساختمان نخواهید بود چون ابتدای هر ماه به صورت اتوماتیک با اعلان (نوتیفیکیشن) ی که روی موبایل شما می آید امکان پرداخت آنلاین و در لحظه شارژ مجتمع را خواهید داشت.

رسید پرداخت شارژ ساختمان در لحظه برای شما صادر شده و در موبایل و پنل شما برای همیشه ثبت خواهد شد. خبر های متنوع در خصوص مجتمع و محل زندگی شما به سادگی روی موبایل در اختیار شما قرار میگیرد.

حتی در هر لحظه و هر جا می توانید گزارش های مالی و جریان شارژ ساختمان خود را مشاهده کرده و حتی برای مدیر ساختمان در هر موردی پیغام بگذارید.

حتی اگر دسترسی شما به اینترنت محدود است، با دریافت کد ussd می توانید به راحتی شارژ ساختمان را با هر موبایل یا دستگاه خودپرداز انجام دهید.

حتی دیگر برای رای گیری در یک مورد خاص نیازی به تجمع کل ساکنین نیست و این کار به راحتی روی سامانه قابل انجام است.

علاوه بر اینکه تعویض مدیر ساختمان و مدیر مجتمع در نرم افزار دیده شده و با برنامه ریزی کامل بدون هیچ مشکلی قابل انجام می باشد.