آموزش مدیریت وردپرس

اگر مبتدی وردپرس هستید ، آموزشهای مفید وردپرس برای کمک به شما در شروع کار و یادگیری وردپرس وجود دارد. از نحوه دستیابی به صفحه ورود به وردپرس گرفته تا نحوه افزودن پست یا صفحه وردپرس ، این آموزش های ویدئویی همه اصول را پوشش می دهند.

ورود شما به وردپرس

پس از نصب وردپرس بر روی سرور وب ، می توانید از دو URL مختلف به صفحه ورود وردپرس خود دسترسی پیدا کنید.

بررسی داشبورد وردپرس

داشبورد وردپرس به شما امکان می دهد تمام جزئیات پشت صحنه مدیریت سایت خود را کنترل کنید. به محض اینکه داشبورد خود را پیدا کنید ، متوجه خواهید شد که استفاده و پیمایش آن واقعاً آسان است.

استفاده از نوار مدیر وردپرس

نوار یا نوار ابزار وردپرس. نوار مدیر وردپرس یک منطقه میانبر است که به شما امکان می دهد در قسمت جلوی وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود به کنترل های پشت صحنه دسترسی داشته باشید.

کاوش در تنظیمات وردپرس

وردپرس تعداد زیادی تنظیمات را برای شخصی سازی عملکرد وب سایت شما ارائه می دهد. در این آموزش ، ما تنظیمات وردپرس را به طور عمیق پوشش می دهیم.

تفاوت برگه و نوشته در وردپرس

وقتی صحبت از ایجاد محتوا برای سایت وردپرسی شما می شود ، شما این گزینه را دارید که بین ایجاد یک پست یا صفحه یکی را انتخاب کنید. هر دو کاربردهای خاص خود را دارند و می توانند عناصر بسیار پویایی را به سایت شما اضافه کنند.

ایجاد یک پست وردپرس

این آموزش نحوه افزودن اولین پست وردپرس شما را شامل می شود.

افزودن پیوندها در وردپرس

ویرایشگر پست و وردپرس افزودن پیوند به سایر صفحات وب را از محتوای خود آسان می کند. این آموزش نحوه افزودن پیوند به محتوای شما را پوشش می دهد.

افزودن تصاویر در وردپرس

استفاده از عنصر بصری مانند تصویر یا عکس یک روش عالی برای ایجاد مطالب صفحه یا پست شماست. بدانید که افزودن تصاویر در وردپرس چقدر آسان است.

استفاده از WordPress Media Library

در این مقاله آموزشی ، ما با استفاده از WordPress Media Library قدم می گذاریم. وردپرس Media Library شامل تمام پرونده هایی است که شما در سایت وردپرس خود بارگذاری کرده اید و جدیدترین بارگذاری ها در ابتدا ذکر شده است.

قالب بندی پست های وردپرس

در این آموزش ، ما برخی از اصول قالب بندی پست های وردپرس شما را با ویرایشگر داخلی پست وردپرس ارائه می دهیم.

زمانبندی پست های وردپرس

برنامه ریزی پست های وردپرس راهی آسان برای کنترل زمان انتشار مطالب است. در این ویدیو ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه از برنامه ریز پست وردپرس داخلی برای اضافه کردن زمان برای انتشار استفاده کنید.

دسته ها و برچسب های وردپرس

دسته ها و برچسب های وردپرس راهی برای افزودن ساختار سازمانی به پست های وردپرس شما هستند. این آموزش نحوه استفاده از دسته ها و برچسب ها را پوشش می دهد.

ایجاد برگه وردپرس

ایجاد صفحه وردپرس شباهت زیادی به ایجاد پست دارد. فقط بخاطر داشته باشید که صفحات برای محتوای ساکن در نظر گرفته شده اند ، در حالی که پست ها براساس زمان هستند.

استفاده از قالب صفحه وردپرس

برخی از تم های وردپرس شامل الگوهای صفحه ای هستند که نحوه قالب بندی صفحات شما را در قسمت جلو (قسمت قابل مشاهده وب سایت شما) تغییر می دهند. با استفاده از الگوهای صفحه ، قالب وردپرس شما می تواند نوعی انعطاف پذیری در مورد ظاهر صفحات و محل قرارگیری عناصر خاص صفحه به شما بدهد.

ایجاد یک منوی سفارشی در وردپرس

مطمئن نیستید که چگونه از منوها به بهترین وجه در سایت وردپرس خود استفاده کنید؟ در این ویدئو کوتاه ، ما چند نکته و ترفند را به اشتراک می گذاریم تا مرور سایت شما در کمترین زمان فعال شود.

مدیریت نظرات در وردپرس

نظرات عنصر بحث تعاملی تری را به وب سایت شما اضافه می کنند و به بازدیدکنندگان امکان می دهد درباره پست ها یا صفحات نظر دهند. این ویدئو نحوه مدیریت نظرات در وب سایت شما را نشان می دهد.

ایجاد کاربران در وردپرس

ایجاد کاربران در وردپرس به شما امکان می دهد کاربران با نقش های مختلف و امتیازات دسترسی به سایت خود اضافه کنید. پس از ایجاد ، کاربر می تواند با نام کاربری و رمز ورود به سایت شما وارد شود.

دیدگاهتان را بنویسید