لاراول

اجرای پروژه های لاراول

تولید نرم افزار های تحت وب حرفه ای خود را به ما بسپارید

طراحی وب اپلیکیشن با استفاده از laravel بسیار امن و با کیفیت است ، لاراول محبوب ترین فریم ورک برنامه نویسی PHP امکانات زیادی را در مدیریت پایگاه داده ، امنیت و طراحی ماژولار سیستم به ما میدهد .استفاده از این فریم ورک به معنی استفاده از یک ابزار برای استفاده از برنامه های پیش ساخته نیست ، فریم ورک به توسعه دهنده ها زیرساخت امن و معماری استاندارد برای اجرای ایده و هدف را سرویس میدهد.

فریم ورک لاراول

قبل از هر چیزی باید بدانیم فریم ورک چیست و لزوماً چه نیازی به استفاده از فریم ورک‌‌ PHP به جای PHP خام داریم؟ فریم ورک بستری را برای برنامه نویسان فراهم می‌کند که استفاده از کدهای از پیش ساخته شده را امکان‌پذیر می‌کند. در واقع می‌توان گفت هدف اصلی فریم ورک‌ها، راحتی کار برنامه‌ نویسان و اجتناب از نوشتن کدهای تکراری است. لاراول یکی از محبوب‌ترین فریم ورک های PHP است.

PHP فریم ورک‌های متعددی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به Yii ،Cakephp ،codeigniter ،Nette ،simfony اشاره کرد.

در حال حاضر اکثر برنامه ‌نویسان تحت وبی که قصد توسعه برنامه‌های کاربردی وب بر پایه معماری سه لایه (MVC) با PHP دارند، استفاده از فریم ورک لاراول را به دیگر فریم ورک‌ها ترجیح می‌دهند.

طراحی سایت با لاراول

طراحی سایت اختصاصی با لاراول . طراحی سایت اختصاصی با امکانات مورد نظر مشتری با فریم ورک لاراول . بیشتر سایت های اینترنت با وردپرس می باشد اما با توجه به نیاز سایت های با اطلاعات زیاد و امکانات خاصی که مشتریان می خواهند لاراول و طراحی سایت با لاراول یکی از انتخاب های برتر می باشد .

برنامه مدیریت شارژ ساختمان با لاراول

یکی از پروژه های اجرا شده و موفق توسط برنامه نویسان ما تولید نرم افزار تحت وب برای مدیران ساختمان می باشد . برنامه شارژ ساختمان با امکانات کامل از جمله مدیریت و محاسبه شارژ ساختمان بر حسب نفرات ، متراژ یا نفرات و امکانات پرداخت متنوع از جمله پرداخت آنلاین ، کارت به کارت یا نقدی . از جمله امکانات دیگر این نرم افزار تحت وب تابلو اعلانات ، تلفن های ضروری ، مدیریت شارژ مالک یا ساکن ، مدیریت قراردادها ، مدیریت اموال و بسیاری از امکانات دیگر.

طراحی سایت آگهی نامه اینترنتی با لاراول

طراحی سایت آگهی نامه یا تبلیغات اینترنتی با لاراول . با امکان درج آگهی رایگان و ویژه .  آگهی نامه حجره نمونه کار طراحی شده آگهی نامه با لاراول می باشد .

لینک ورود به سایت حجره : www.hogre.ir