خدمات وردپرس

خدمات وردپرس : می خواهید از خدمات حرفه ای وردپرس  برخوردار باشید آنرا به متخصصین  و کارشناسان ما بسپارید.

رفع مشکلات خرابی سایت وردپرس

آیا سایت وردپرس  شما به مشکل فنی برخورد کرده و غیر فعال شده است، یا نیاز به پشتیبانی فنی و تکمیل اطلاعات سایت خود را دارید. نگران نباشید ، ما مشکلات را به سرعت و حرفه ای رفع و سایت شما را فعال می کنیم .

با شماره های 88193691 تا 93 تماس بگیرید .

پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی فنی

ما سایت شما را آنالیز می کنیم و مشکلات فنی  وردپرس را رفع می کنیم. ما ساختار و معماری مطالب را بازنگری می کنیم و بهترین راه کار را برای آن ارائه می دهیم. ما موانع رشد سایت شما را رفع می کنیم. همیشه سایت شما را فعال و به روز نگه می داریم.

تولید محتوا و درج مطالب

بازاریابی محتوا از شاخه های دیجیتال مارکتینگ بوده و از اهمیت بالائی برخوردار است. هر چه درباره محتوای مناسب و ثمرات آن صحبت کنیم کم است. ما برای شما محتوا تاثیر گذار تولید می کنیم و برای افزایش بازدید آنرا سئو می کنیم .

سئو و بهینه سازی

ما با استفاده از آنالیز فنی و سئو تکنیکال موانع پیمایش و ایندکس سایت را رفع می کنیم. رابط کاربری شما را بهینه می کنیم و تجربه کاربری داخل سایت را بهبود می بخشیم ما ساختار مطالب سایت را بهبود می بخشیم ما محتوای سایت شما را مطابق استانداردهای سئو ویرایش می کنیم و تگ ها و کد های لازم برای سئو را به سایت شما اضافه می کنیم.

بهبود سرعت سایت

کندی سرعت سایت باعث نارضایتی و از دست دادن مشتری و نمره منفی گوگل می شود. خدمات بهینه سازی سرعت وردپرس ما می تواند به شما کمک کند مشکلات کند سایت را برطرف کنید ، مشکلات Core Web Vital را برطرف کنید ، در Google PageSpeed Insights امتیاز بالاتری کسب کنید . 

رفع مشکلات و کانفیگ امنیتی

تهیه نسخه پشتیبانی

بارها پیش آمده که وردپرس به مشکل برخورد کرده و سایت از دست رفته، این ممکن است برای هر کسی پیش بیاید حتی شما، ما با تهیه نسخه پشتیبان و BACKUP از وردپرس نگرانی شما را رفع می کنیم. در صورت مشکل، نسخه پشتیبان همه چیز را حل می کند.

به روز رسانی

زیبا سازی سایت و محتوا

زدید کننده در ثانیه های اول در مورد شما قضاوت می کند. بله زیبایی سایت شما می تواند روی تصمیم گیری آنها تاثیر بگذارد. این روزها، هر کسی می تواند برای وب محتوا ایجاد کند. اما محتوا باید ویژگی های خاصی داشته باشد، تا بیشترین تاثیر مثبت  و تعامل را ایجاد کند. ما می توانید صفحه اصلی و صفحات مهم شما را طراحی و زیبا کنیم.

آموزش و مشاوره

می خواهید خودتان سایت تان را مدیریت کنید و مطالب جدید را  اضافه و ویرایش کنید، عکس و فیلم به آن اضافه کنید. ما آموزش های لازم را در اختیارتان می گذاریم. اگر به  دنبال راه کاری هستید که از طریق آن کسب و کار خود را رونق بدهید، از مشاوره ما بهره ببرید.

بهبود و توسعه سایت

خدمات توسعه وردپرس توسط وب برتر، یک امکان برای همه نیازهای شماست . راه حل های توسعه وردپرس مقرون به صرفه برای نیازهای تجاری شما. سایت خود را توسعه بدهید و از آن برای مقاصد تجارت الکترونیک خود حداکثر بهره را ببرید.

چرا به خدمات وردپرس نیاز دارید؟

خدمات وردپرس نصب و راه اندازی تولید و درج محتوای سایت پشتیبانی فنی وردپرس سئو سایت وردپرس تنظیمات و خدمات مربوط به امنیت و هک سایت بهینه سازی تصاویر رفع مشکلات وردپرس و فارسی سازی قالب سایت توسعه و فارسی سازی افزونه های وردپرس بهینه سازی سرعت لود سایت و صفحات سایت  

پشتیبانی فنی وردپرس

ایجاد قالب فرزند یا Childtheme رفع مشکلات فنی به روز رسانی هسته وردپرس به روز رسانی افزونه های وردپرس به روز رسانی قالب یا تم سایت بررسی و نظارت بر ورود یا لاگین به وردپرس محدود کردن تعداد تکرار ورود به سایت اضافه کردن کپچا در ورود به سایت تنظیمات مربو ط به نام و رمز کاربری مدیریان و کارمندان سایت