خدمات وردپرس

خدمات وردپرس : می خواهید از خدمات حرفه ای وردپرس  برخوردار باشید، آنرا به کارشناسان ما بسپارید.

خدمات وردپرس : لوگوی طلائی وردپرس

سایت خود را فعال کنید، درآمدتان افزایش می یابد

خدمات وردپرس به صورت یکپارچه

اگر سایت شما هنوز بازدهی کافی ندارد، باید فکری برای رفع مشکلات، افزایش بهره وری  و رشد فروش خود بکنید.

طراحی و توسعه وردپرس

خدمات وردپرس و طراحی و توسعه، طراحی سایت، فروشگاه اینترنتی،  قالب اختصاصی و  افزونه  وردپرس.

افزایش بازدهی

خدمات وردپرس و بهسازی سایت ، زیباسازی و رفع مشکلات فنی، افزایش سرعت، حفاظت و امنیت  

سئو و بهینه سازی

خدمات وردپرس و ادغام دیجیتال مارکتینگ، سئو صفحه و تکنیکال و دریافت بک لینک های معتبر 

پشتیبانی و نگهداری

خدمات وردپرس و سایتی بدون نگرانی. به روز رسانی هسته،قالب و افزونه های وردپرس، تهیه نسخه پشتیبان

Better, Faster, Stronger

خدمات وردپرس با سرعت و دقت

رفع مشکلات خرابی سایت وردپرس

آیا سایت وردپرس شما به مشکل فنی برخورد کرده و غیر فعال شده است، یا نیاز به پشتیبانی فنی و تکمیل اطلاعات سایت خود را دارید. نگران نباشید ، ما مشکلات را به سرعت و حرفه ای رفع و سایت شما را فعال می کنیم .

با شماره های 88193691 تا 93 تماس بگیرید .

خدمات وردپرس و رفع مشکلات فنی وردپرس

خدمات حرفه ای وردپرس

نصب و راه اندازی قالب وردپرس

آیا قالب زیبایی مطابق سلیقه اتان برای سایت خود تهیه کرده اید اما هر چقدر سعی می کنید، نمی توانید آنرا مطابق دموی سایت بسازید. ما قالب شما و افزونه های همراه آنرا برای شما نصب می کنیم، فونت های فارسی به آن اضافه می کنیم و مشکلات راستچین آنرا حل می کنیم. ما مطابق سلیقه اتان قالب سایت را زیبا سازی می کنی.

خدمات گرافیکی سایت

تصاویر عامل اصلی زیبایی سایت است. وجود تصاویر و بنرهای زیبا، استفاده از رنگ های مناسب، تصاویر سایز شده، لوگو و فوآیکن ، آیکن های گویا و زیبا را نباید نادیده گرفت . ما گرافیست های با ایده و هنرمندی را در مجموعه خود داریم که می توانند جلوه های زیبایی برای سایت شما بیافرینند.

پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی و ارائه انواع خدمات وردپرس . خدمات و پشتیبانی وردپرس می تواند به صورت دوره ای ، ماهیانه یا سالیانه ارائه گردد . البته نیاز به پشتیبانی و رفع مشکلات سایت وردپرس خود دارید می توانید با ما تماس بگیرید در اسرع وقت تمامی مشکلات را حل خواهیم کرد .

پشتیبانی وردپرس می تواند شامل:

 

 • تنظیمات امنیتی سایت وردپرس
 • تنظیمات بهینه سازی و سئو وردپرس  .
 • رفع مشکلات مربوط به کندی سایت وردپرس
 • تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس ، تصاویر و دیتابیس وردپرس
 • به روز رسانی وردپرس ، افزونه های و قالب های وردپرس
 • تولید محتوای سایت برای وردپرس . با رعایت کلیه استانداردهای سئو محتوای سایت .
 • پشتیبانی وردپرس و رفع مشکلات پیش آمده .

ما خدمات وردپرس را به صورت گسترده برای سرتاسر کشور ارائه می دهیم.

ما برای توسعه کسب و کار شما اینجا هستیم

اگر سایت شما دارای مشکلات فنی و عملکردی است و با مشکلی روبرو شده اید که نمی توانید آن را حل کنید.  در صورت نیاز به کمک، روی پشتیبانی ما حساب کنید. اگر برای توسعه کسب و کار دیجیتالی خود ایده ای دارید که برای محقق کردن آن نیاز به کمک دارید. کارشناسان معتبر وب برتر WEB BARTAR با هدف توسعه کسب و کار شما عمل می کنند و به موفقیت شما متعهد هستند.  تجربه کنید چرا ما بالاترین آمار رضایتمندی مشتری را کسب کرده ایم.

با ما تماس بگیرید :02186084806

پشتیبانی و نگهداری وردپرس

دیگر نگران نباشید پشتیبانی و نگهداری سایت خود را به ما بسپارید و شاهد پیشرفت مقاصد خود باشید .تیم متخصص وردپرس آموزش دیده و با تجربه وب برتر برای اطمینان از موفقیت شما در دسترس هستند. ما مجموعه ای کامل از خدمات وردپرس  را برای پشتیبانی و بهینه سازی سایت وردپرس شما ارائه می دهیم. برخی خدمات ما برای پشتیبانی را فهرست کرده ایم، اگر نیاز به خدمات دیگری دارید با ما درمیان بگذارید.

آنالیز و رفع مشکلات وردپرس

ما سایت شما را آنالیز می کنیم و موانع و مشکلات آنرا به شما گزارش و در صورت درخواست شما آنها را برطرف می کنی. ما کد نویسی های مشکل دار، عوامل کاهش سرعت، سئو و امنیت سایت شما را پیدا می کنم و آنها را رفع می کنیم. ما سایت شما را فعال و سرزنده می کنیم.

بهبود سرعت سایت

سرعت سایت خود را بهبود دهید تا همه راضی باشند. بهبود سرعت سایت  باعث افزایش بازدید کنندگان و مشتریان راضی می شود. افزایش سرعت باعث بهبود سئو سایت شما می شود. با تکنیک های فنی موانع سرعت سایت شما را رفع و سرعت سایت شما را افزایش می دهیم.

رفع مشکلات و کانفیگ امنیتی

آیا سایت وردپرس شما هک شده و نگران اعتبار خود هستید، ما به سرعت مشکلات ایجاد شده را رفع می کنیم، فایل های مخرب را از بین می بریم و کانفیگ حرفه ای برای امنیت سایت شما ایجاد می کنیم، در صورت درخواست شما به صورت روزانه از سایت شما حفاظت می کنیم.

سئو وردپرس

در گوگل رتبه مناسبی ندارید؟  و خواهان رتبه بالاتر گوگل هستید. ما راه کارهای مناسبی برای سئو سایت های وردپرس  داریم. ما موانع پیماش ربات گوگل را از بین می بریم و ساختار  و محتوای سایت شما را بهبود می بخشیم. ما از سئو تکنیکال برای بهبود سئو سایت شما استفاده بهره می بریم. در مدت کوتاهی سایت شما رتبه بالائی در گوگل کسب می کند.

به روز رسانی

ما در خدمت وردپرس برای بهبود و امنیت بیشتر، به صورت دوره ای هسته وردپرس را به روز رسانی می کنیم. ما افزونه ها و قالب سایت شما را به روز می کنیم. برای توسعه کسب و کار خود به مدیریت و به روز رسانی سایت خود توجه کنید و از خدمات حرفه ای  وردپرس  بهره ببردی.

تهیه نسخه پشتیبانی

بارها پیش آمده که وردپرس به مشکل برخورد کرده و سایت از دست رفته، این ممکن است برای هر کسی پیش بیاید حتی شما، ما با تهیه نسخه پشتیبان و BACKUP از وردپرس نگرانی شما را رفع می کنیم. در صورت مشکل، نسخه پشتیبان همه چیز را حل می کند.

نصب، راه اندازی و فارسی سازی قالب وردپرس

در صورت تمایل می توانیم قالب وب سایت شما را تغییر دهیم و قالب جدید برایتان نصب کنید. اگر قالبی اورژنیالی را خریداری کردید ما آنرا برای شما نصب می کنیم و فونت های فارسی را به آن اضافه می کنیم و مشکلات راستچین را حل می کنیم و سایت را مطابق دموی قالب کامل و بهینه می کنیم.

نصب افزونه های وردپرس

اگر امکانات خاصی را نیاز دارید ما مطابق نیاز شما افزونه های لازم را برای شما نصب می کنیم. ما افزونه خریداری شما را نصب و راه اندازی می کنی. ما مشکلات فارسی شدن و ترجمه را رفع می کنیم . ما آموزش های لازم برای استفاده بهینه از افزونه های نصب شده را در اختیارتان قرار می دهیم.

پشتیبانی فنی

ما سایت شما را آنالیز می کنیم و مشکلات فنی  وردپرس را رفع می کنیم. ما ساختار و معماری مطالب را بازنگری می کنیم و بهترین راه کار را برای آن ارائه می دهیم. ما موانع رشد سایت شما را رفع می کنیم. همیشه سایت شما را فعال و به روز نگه می داریم. ما سایت شما را پیشتیبانی می کنیم و از بروز مشکلات فنی جلوگیری می کنیم و در صورت بروز به سرعت آنها را رفع می کنیم.

ساختار سایت

ما هدر، فوتر و منوبندی شما را مرتب می کنیم . ساختاری پایدار و بهینه برای محتوا سایت را برایتان پیاده سازی می کنیم و دسترسی به اطلاعات را برای کاربران سایت آسان می کنیم. ما ساختار منظمی را ایجاد می کنیم تا گوگل بهتر بتواند سایت شما را پیمایش کند، و مشکلات مربوط را حل می کنیم.

مشاوره و بهینه سازی

ما بهترین پیشنهادات را به شما می دهیم که می تواند شما را به اهدافتان برساند. ما در مورد بهترین طراحی و زیبایی که برای سایت نیاز دارید را به شما پیشنهاد می دهیم. بهترین پیشنهاد را برای ساختار مطالب، سرعت، سئو ، امنیت و پیشرفت سایت و کسب و کارتان را به شما پیشنهاد می دهیم. 

آموزش

می خواهید خودتان سایت تان را مدیریت کنید و مطالب جدید را  اضافه و ویرایش کنید، عکس و فیلم به آن اضافه کنید. ما آموزش های لازم را در اختیارتان می گذاریم. اگر به  دنبال راه کاری هستید که از طریق آن کسب و کار خود را رونق بدهید، از مشاوره ما بهره ببرید.

بهینه سازی برای موبایل

ما مشکلات مربوط به واکنش گرا بودن و سرعت لود سایت روی موبایل را رفع می کنیم. بیش از 60 درصد بازدید از سایت شما از طریق موبایل انجام می شود، و سایتی که برای موبایل بهینه شنده باشد را گوگل به سختی ایندکس می کند. ما سایت وردپرس شما را  برای موبایل بهینه می کنیم.

بهبود و توسعه سایت

خدمات توسعه وردپرس توسط وب برتر، ایجاد  امکانات و بهبود سایت شما  برای همه نیازهای شماست. ما راه حل های توسعه وردپرس مقرون به صرفه برای نیازهای تجاری شما را پیشنهاد می دهیم و عملی می کنیم. سایت خود را توسعه بدهید و از آن برای مقاصد تجارت الکترونیک خود حداکثر بهره را ببرید.

تولید محتوا و درج مطالب

ازاریابی محتوا از شاخه های دیجیتال مارکتینگ بوده و از اهمیت بالائی برخوردار است. هر چه درباره محتوای مناسب و ثمرات آن صحبت کنیم کم است. ما برای شما محتوا تاثیر گذار تولید می کنیم و برای افزایش بازدید آنرا سئو می کنیم .

زیبا سازی سایت و محتوا

آیا هدر و فوتر سایت تان نیاز به تنظیمات دارد. آیا صفحه اصلی شما مطابق دموی قالب خریداری نیست. آیا می خواهید از شکل بهتر و زیباتری برای صفحه اصلی و صفحات مهم سایت خود استفاده کنید. ما رابط کاربری سایت شما را زیبا و استاندارد می کنیم تا بهترین تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان سایت خود داشته باشید.

تجارت شما وابسته به سایت شماست

موفقیت در اینترنت بیش از ایجاد و راه اندازی یک وب سایت است. برای موفقیت روی سایت خود سرمایه گذاری کنید. سایت موفق باید در سئو و جذب مشتری به کسب و کار شما کمک کند. از طریق سایت فعال، عاری از مشکل و به روز به هداف تجاری خود خواهید رسید. ما به شما کمک می کنیم وب سایت خود را فراتر از ساخت اولیه ارتقاء و حفظ  کنید. ما تیمی از متخصصان وردپرس را گرد هم آورده ایم که می توانند خدمات و پشتیبانی را برای سایت ودرپرس شما ارائه نمایند.

طراحی و توسعه وردپرس

متخصص وردپرس در خدمت شماست. تیم متخصص وردپرس آموزش دیده و با تجربه وب برتر برای اطمینان از موفقیت شما در دسترس هستند.

طراحی سایت وردپرس

ما سایت شما را آنالیز می کنیم و مشکلات فنی  وردپرس را رفع می کنیم. ما ساختار و معماری مطالب را بازنگری می کنیم و بهترین راه کار را برای آن ارائه می دهیم. ما موانع رشد سایت شما را رفع می کنیم. همیشه سایت شما را فعال و به روز نگه می داریم.

طراحی فروشگاه اینترنتی

ازاریابی محتوا از شاخه های دیجیتال مارکتینگ بوده و از اهمیت بالائی برخوردار است. هر چه درباره محتوای مناسب و ثمرات آن صحبت کنیم کم است. ما برای شما محتوا تاثیر گذار تولید می کنیم و برای افزایش بازدید آنرا سئو می کنیم .

توسعه کسب و کار شما

آیا ایده ای برای راه اندازی کسب و کاری را در سر دارید. ما ایده شما را محقق می کنیم. ما تجربه مناسب در طراحی سایت های آگهی نامه، شارژ ساختمان، سایت املاک و خودرو و دیگر کسب و کارها داریم . ما وردپرس را توسعه می دهیم تا مطابق نیاز شما باشد.

طراحی سایت با قالب اختصاصی

سرعت سایت خود را بهبود دهید تا همه راضی باشند. بهبود سرعت سایت  باعث افزایش بازدید کنندگان و مشتریان راضی می شود. افزایش سرعت باعث بهبود سئو سایت شما می شود. با تکنیک های فنی موانع سرعت سایت شما را رفع و سرعت سایت شما را افزایش می دهیم.

طراحی قالب اختصاصی وردپرس

آیا سایت وردپرس شما هک شده و نگران اعتبار خود هستید، ما به سرعت مشکلات ایجاد شده را رفع می کنیم، فایل های مخرب را از بین می بریم و کانفیگ حرفه ای برای امنیت سایت شما ایجاد می کنیم، در صورت درخواست شما به صورت روزانه از سایت شما حفاظت می کنیم.

فارسی سازی و رفع مشکلات قالب

در گوگل رتبه مناسبی ندارد؟ ما راه کارهای مناسبی برای سئو سایت های وردپرس  داریم. ما موانع پیماش ربات گوگل را از بین می بریم و ساختار  و محتوای سایت شما را بهبود می بخشیم. ما از سئو تکنیکال برای بهبود سئو سایت شما استفاده بهره می بریم. در مدت کوتاهی سایت شما رتبه بالائی در گوگل کسب می کند.

توسعه و برنامه نویسی افزونه های وردپرس

ما در خدمت وردپرس برای بهبود و امنیت بیشتر، به صورت دوره ای هسته وردپرس را به روز رسانی می کنیم. ما افزونه ها و قالب سایت شما را به روز می کنیم. برای توسعه کسب و کار خود به مدیریت و به روز رسانی سایت خود توجه کنید و از خدمات حرفه ای  وردپرس  بهره ببردی.

توسعه سایت و ایجاد امکانات مورد نیاز

بارها پیش آمده که وردپرس به مشکل برخورد کرده و سایت از دست رفته، این ممکن است برای هر کسی پیش بیاید حتی شما، ما با تهیه نسخه پشتیبان و BACKUP از وردپرس نگرانی شما را رفع می کنیم. در صورت مشکل، نسخه پشتیبان همه چیز را حل می کند.

طراحی صفحات فرود یا Landing Page

ما در خدمت وردپرس برای بهبود و امنیت بیشتر، به صورت دوره ای هسته وردپرس را به روز رسانی می کنیم. ما افزونه ها و قالب سایت شما را به روز می کنیم. برای توسعه کسب و کار خود به مدیریت و به روز رسانی سایت خود توجه کنید و از خدمات حرفه ای  وردپرس  بهره ببردی.

طراحی قالب ایمیل برای خبرنامه

بارها پیش آمده که وردپرس به مشکل برخورد کرده و سایت از دست رفته، این ممکن است برای هر کسی پیش بیاید حتی شما، ما با تهیه نسخه پشتیبان و BACKUP از وردپرس نگرانی شما را رفع می کنیم. در صورت مشکل، نسخه پشتیبان همه چیز را حل می کند.

دلایل استفاده از وردپرس برای طراحی سایت

امروزه بیشتر طراحان سایت تمایل دارند با وردپرس انواع سایت را برای مشتریان خود طراحی کنند. کارفرمایان و مدیران سایت نیز اعتقاد دارند که پلتفرم  وردپرس مناسب ترین راه برای طراحی سایت می باشد . ما در این بخش به بعضی از ویژگی های وردپرس می پردازیم . علت محبوبیت وردپرس برای طراحی سایت را بررسی می کنیم. به این پرسش که چرا از وردپرس برای طراحی سایت استفاده کنیم ، پاسخ می دهیم . به راستی چرا وردپرس بهترین گزینه برای طراحی سایت است ؟

طراحی انواع سایت با وردپرس 

وقتی مردم تصمیم می گیرند که چرا باید از وردپرس استفاده کنند ، اغلب از ما سوال می شود که “آیا وردپرس می تواند سایت مورد علاقه من را طراحی کرد د؟ پاسخ بیشتر بله است. ما تعدادی از سایت هایی که شما می توانید با ودرپرس طراحی کنید را فهرست می کنیم . بله  وب سایت مختلف را می توانید با وردپرس ایجاد کنید بدون یادگیری مهارت های برنامه نویسی به راحتی می توانید آنها را به بهترین شکل طراحی کنید. حتی می توانید طراحی سایت های کاملا اختصاصی با وردپرس داشته باشید.

طراحی سایت شخصی :

نمونه کار طراحی سایت شخصی با وردپرس : سایت خانم اکبریانی 

سایت های شخصی طی وسیعی از سایت ها را در بر می گیرد. سایت شخصی می تواند یک وبلاگ برای نوشتن مقالات و برای یک وبلاگ نویس آماتور یا حرفه ای باشد ( وب سایت داریوش زمانی “بلاگر ” )  . سایت شخصی می تواند مربوط به شخصیت های سیاسی و دولتی باشد. دکترها ، پزشکان ، اساتید دانشگاه، نویسندگان و غیره نیز می توانند از وردپرس برای سایت اختصاصی خود استفاده کنند. گروهی دیگر هنرمندان هستند ، نقاشان ، عکاسان ، آنهایی که به خطاطی و نقاشی خط مشغول هستند، معماران ، طراحان گرافیک و طیف وسیع دیگر وب سایت زیبایی برای جذب مخاطب نیز دارند . آنها به راحتی می توانند از وردپرس برای طراحی سایت استفاده کنند.

 

طراحی سایت معرفی محصولات:

بسیاری از شرکت ها محصولاتی دارند و یا خدمات تولیدی دارند و کارهای سفارشی می پذیرند. این افراد معمولا سایتی برای معرفی محصولات خود نیاز دارند. این سایت می تواند سایت سبک و با طراحی مینیمال باشد. میینمال کردن سایت با هدف افزایش سرعت و راندمان سایت است ، تجربه کاربری در این سایت های می تواند بسیار آسان و ساده باشد. وردپرس برای طراحی سایت های معرفی محصولات بهترین گزینه است . قسمتی از درج و ویرایش مطالب در این سایت ها به عهده مدیریت سایت می باشد ، سادگی مدیریت وردپرس این امر را تسهیل می کند. آنها به راحتی می توانند محصولات جدید خود را معرفی کنند و یا محصولات قدیمی را حذف یا ویرایش کنند .

 

چند نمونه سایت معرفی محصولات 

فروش چوب پلاست : www.woodplast.xyz

وب سایت ایلیا تندیس : ساخت و فروش تندیس ، بج سینه ، صندوق انتقادات و پیشنهادات  : www.ilyatandis.com

وب سایت آلاچیق : ساخت آلاچیق فلزی ، آلاچیق چوبی ، پرگولا ، کلبه ، ویلا : https://www.alachighco.ir

خدمات وردپرس و سئو سایت

خدمات وردپرس و سئو سایت ما با توجه به افزایش بازدید هدفمند و نرخ تبدیل و کسب درآمد از سایت گام بر می داریم.

SEO Consulting

خدمات مشاوره سئو: نوع فعالیت، اهداف، فعالیت های گذشته، بودجه بندی، میزان رقابت و عوامل دیگر بر استراتژی و تکنیک های سئو موثر هستند. مشاوره سئو برای برنامه ریزی جدید و یا راهنمایی و رفع موانع برای برنامه سئو در حال انجام.

SEO Strategy

خدمات سئو و استراتژی سئو : در تاریکی نمی تواند قدم برداشت، وجود یک استراتژی سئو می تواند فعالیت های سئو را نظم بدهد، و پی گیری فعالیت ها را میسر کند. تدوین استراتژی مناسب برای موفقیت فعالیت های سئو کسب و کار شما .

SEO Audit & Reorting

سئو و تولید محتوای دو بال دیجیتال مارکتینگ است. ایجاد محتوا و تولید ایده های موضوعی است که مورد نیازمندی و علاقه خریدار شما، ایجاد محتوای نوشتاری یا تصویری پیرامون این ایده ها و در دسترس قرار دادن این اطلاعات برای مخاطبان .

On-Page SEO

خدمات سئو داخلی و بهینه سازی محتوای صفحه وب برای موتورهای جستجو و کاربران است. بهینه سازی برچسبهای عنوان ، محتوا ، پیوندهای داخلی و URL . سئو در صفحه بیشتر از قرار دادن کلمات کلیدی در HTML صفحه شما است.

Technical SEO

خدمات سئو تکنیکال و اطمینان از مطابقت وب سایت با نیازهای فنی موتورهای جستجو مدرن با هدف بهبود رتبه بندی ارگانیک است. توجه به عناصر مهم تکنیکال شامل خزیدن و پیمایش ربات گوگل ، نمایه سازی ، ارائه و معماری وب سایت است.

Backlink Building

خدمات سئو خارجی و دریافت لینک های معتبر برای افزایش اعتبار سایت. گوگل و سایر موتورهای جستجوی لینک های برگشتی را برای یک صفحه "رای" در نظر می گیرند. صفحات با تعداد زیادی بک لینک دارای رتبه بندی ارگانیک بالا هستند.

Local SEO

خدمات سئو و سئو محلی : بهینه سازی سایت به منظور افزایش بازدید ، هدایت و آگاهی از نام تجاری در جستجوهای محلی است. یافتن کلمات کلیدی محلی ، بهینه سازی نمایه ، نقشه گوگل . 46٪ از کل جستجوها در Google "قصد محلی" دارند.

Keyword Research

خدمات سئو، جستجو و تحقیق کلمات کلیدی یکی از مراحل مهم در استراتژی سئو می باشد. ما طی این فرایند با توجه به محصولات و خدمات لیست کاملی از کلمات کلیدی پر جستجو تهیه می کنیم. ابتدا عبارات چند کلمه ای پربازدید را به کار می بریم

Content Creation

سئو و تولید محتوای دو بال دیجیتال مارکتینگ است. ایجاد محتوا و تولید ایده های موضوعی است که مورد نیازمندی و علاقه خریدار شما، ایجاد محتوای نوشتاری یا تصویری پیرامون این ایده ها و در دسترس قرار دادن این اطلاعات برای مخاطبان .

Mobile friendly

خدمات سئو و بهینه سازی سایت و فعالیت های سئو برای موبایل : آمار جستجو های موبایل روز به روز بیشتر می شود و گوگل نیز توجه خاص به آن دارد. رفع مشکلات واکنش گرا بودن سایت و افزایش سرعت در موبایل و ارائه مطالب کامل در گوشی همراه.

SEO Plugin

خدمات سئو، جستجو و تحقیق کلمات کلیدی یکی از مراحل مهم در استراتژی سئو می باشد. ما طی این فرایند با توجه به محصولات و خدمات لیست کاملی از کلمات کلیدی پر جستجو تهیه می کنیم. ابتدا عبارات چند کلمه ای پربازدید را به کار می بریم

SEO Plugin

خدمات سئو، جستجو و تحقیق کلمات کلیدی یکی از مراحل مهم در استراتژی سئو می باشد. ما طی این فرایند با توجه به محصولات و خدمات لیست کاملی از کلمات کلیدی پر جستجو تهیه می کنیم. ابتدا عبارات چند کلمه ای پربازدید را به کار می بریم

چرا به خدمات وردپرس نیاز دارید؟

سایت وردپرس بدون خدمات وردپرس سایت های منسوخ شده ، آسیب پذیر و بدون ترافیک و بازدید مناسب هستند ، زیرا هیچ کس به فکر آن نیست.

 • آیا سایت شما به مشکل برخورد و نیاز دارید به سرعت مشکل خود را حل کنید
 • آیا سایت شما قدیمی شده و نیاز به طراحی مجدد و فعال سازی دارد.
 • آیا سایت شما نیاز شما را رفع نمی کند و امکانات مناسبی ندارد.
 • آیا گوگل سایت شما ایندکس نمی کند و در نتایج گوگل حضور ندارید.
 • آیا سایت شما در افزایش فروش شما موثر نیست و نیاز به کمک دارید.
 • آیا با مشکلاتی برخورد می کنید که سایت شما گاه گاه قطعی دارد و بازخورد درستی ندارد.
 • آیا سایت شما نسبت به رقبایتان بازخورد مناسبی ندارد.
 • آیا سایت شما سئو مناسبی ندارد و بازدید کمی دارید.
 • آیا می خواهید راه کارهای مناسبی جهت استفاده از بهینه از سایت خود را پیشنهاد بگیرید.
 • آیا فرد مناسبی برای مدیریت سایت خود ندارید.
 • آیا سایت وردپرس شما هک شده است و می خواهید آنرا پاک کنید و فایل های مخرب را از بین ببرید
 • آیا سایت شما سرعت لود مناسبی ندارد و می خواهید سرعت بالائی داشته باشید
 • آیا می خواهید کانفیگ امنیتی مناسبی برای سایت وردپرس خود داشته باشید و سایتی غیر قابل نفوذ کنید .
 • آیا می خواهید قالب اختصاصی برای اعتبار برند خود طراحی کنید .
 • آیا می خواهید بهترین راه حل را برای نیاز خود تحت یک افزونه با کار برد بهینه داشته باشید .
 • آیا برای تکمیل محتوا سایت  خود نیاز به کمک دارید.
 • آیا سایت شما از منوبندی یا فهرست بندی مناسبی برخوردار نیست.
 • آیا بازدید کنندگان سایت مطالب مورد نیاز خود را به راحتی داخل سایت پیدا نمی کنند .
 • آیا می خواهید صفحه اصلی خود را زیباتر و جذابتر کنید .
 • آیا در لود تصاویر و طراحی بنر و طراحی تصاویر جذاب نیاز به کمک دارید.
 • آیا می خواهید از پشتیبانی یک مجموعه معتبر برای وب سایت خود بهره مند شوید .
 • آیا برای سایت خود خدمات خاصی نیاز دارید .

اگر چنین هست جای درستی آمده اید .

فهرست  خدمات وردپرس

 • طراحی سایت وردپرس.
 • طراحی فروشگاه اینترنتی.
 • مشاوره جهت بهبود سایت افزایش ترافیک و افزایش فروش سایت.
 • رفع مشکلات وب سایت.
 • رفع مشکلات ورود به ادمین پنل مدیریت سایت.
 • رفع مشکلات صفحه سفید.
 • رفع مشکلات بعد از به روز رسانی وردپرس.
 • رفع به هم ریختگی سایت یا ادمین سایت.
 • رفع هک و مشکلات بعد از هک وردپرس .
 • بهبود سرعت وردپرس .
 • بهبود ساختار وب سایت .
 • بازسازی سایت قدیمی و مدرن سازی سایت.
 • تهیه نسخه پشتیبان و بک آپ گیری دوره ای و منظم از وردپرس .
 • پیشنهاد افزونه های کاربردی متناسب با نیاز شما .
 • کانفیگ امنیت وردپرس .
 • رفع اسپم سایت .
 • اسکن کدهای مخرب و پاکسازی و جلوگیری از ورود غیر مجاز .
 • سئو و بهینه سازی سایت و صفحات سایت .
 • سئو و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی وردپرس .
 • تولید محتوا و درج محتوا مطابق استانداردهای گوگل و تجربه کاربری .
 • افزایش ترافیک سایت .
 • به روز رسانی هسته وردپرس .
 • به روز رسانی افزونه و قالب وردپرس.
 • بهبود عملکرد وردپرس .
 • نصب افزونه های ضروری وردپرس .
 • بهبود سرعت با تنظیم هاست وردپرس .
 • بهینه سازی تصاویر جهت بهبود عملکرد سایت و سئو وردپرس .
 • استفاده از کش برای بهبود عملکرد سایت .
 • ساخت صفحه اصلی مطابق تجربه کاربری ، مدرن و برای حضور برتر در جستجو گوگل .
 • فارسی سازی و افزودن فون به قالب وردپرس .
 • ساخت قالب فرزند یا چایلد تم Child theme .
 • طراحی قالب اختصاصی وردپرس .
 • ساخت افزونه متناسب با نیاز کاربر .
 • تعویض و سفارشی سازی قالب جدید .
 • پشتیبانی سایت .
 • نصب قالب و افزونه .
 • رفع اشکلات مربوط به کد های HTML , CSS , JAVASCRIPT .
 • موارد دیگر مطابق درخواست مشتری .

خدمات وردپرس و سئوالات متداول

وردپرس چیست ؟

وردپرس نرم افزاری است که برای طراحی و ساخت سایت از آن استفاده می شود. مدیریت وردپرس و تغییرات در وردپرس آسان می باشد و با آن می توان سایت های ساده و پیشرفته و حرفه ای را ایجاد کرد. وردپرس ی سیستم داینامیک برای طراحی سایت در نظر می باشد ، در طراحی سایت با وردپرس امکانات مناسبی برای افزایش راندمان و سئو سایت وجود دارد . با وردپرس می توانید انواع سایت های شخصی، شرکتی ، وبلاگ، فروشگاهی ، دایرکتوری، آگهی نامه ، آموزشی، عضو گیری و … را طراحی کنید.

وردپرس فارسی چیست ؟

از مزایای وردپرس سیستم چند زبان بودن آن است . شما در تنظیمات وردپرس می توانید زبان فارسی را فعال کنید. وردپرس فارسی دارای ادمین کاملا فارسی می باشد . ما برای فارسی سازی و ترجمه پوسته یا قالب و افزونه های وردپرس خدمات فارسی سازی و ترجمه قالب و افزونه را ارائه می دهیم .

خدمات وردپرس چیست و شامل چه مواردی می شود؟

خدمات وردپرس، برای بهبود و افزایش بازدهی و راند مان سایت ارائه می گردد. اگر می خواهید سایت جدید طراحی کنید ما با وردپرس سایت حرفه ای برای شما طراحی می کنیم. ما در صورت بروز مشکلات فنی، مشکل را اساسی بررسی و از پایه رفع می کنیم. یا  خدماتی همچون سئو ، افزایش سرعت، حفاظت و امنیت، فارسی سازی و پشتیبانی و نگهداری وردپرس را ارائه می دهیم.

خدمات وردپرس وب برتر شامل چه مواردی می شود؟

ما با تکیه بر تخصص و تجربه چندین سال بهترین مشاوره را برای استراتژی دیجیتال مارکتینگ را در اختیارتان قرار دهیم و راه پیشرفت شما را برای رسیدن به حداکثر فروش مشخص می کنیم. ما با موانع ای که اکثر شرکت های و سایت ها دارند به خوبی آشنا هستیم، شما را برای رفع آنها راهنمایی و حمایت می کنیم. ما در زمینه طراحی و توسعه سایت خدمات ویژه ای داریم که شامل طراحی سایت، طراحی قالب، ساخت افزونه  و افزایش بهره وری سایت می شود. در زمینه بهبود و پیشرفت سایت شما خدماتی همچون بررسی فنی سایت ، رفع مشکلات، سئو ، افزایش سرعت، حفظ امنیت و … را ارائه می دهیم. 

قرارداد ماهیانه و سالیانه

ما می توانیم طی قراردادهای ماهیانه و سالیانه از سایت شما پشتیبانی و نگهداری کنیم و خدمات به روزرسانی، کافنیگ امنیتی سایت، تهیه نسخه پشتیبان، تولید محتوا، صفحه آرائی و رفع مشکلات سایت شما خدمات کاملی را ارائه دهیم. ما سایت شما را فعال می کنیم و توسعه می دهیم.

نحوه ارائه خدمات در وب برتر چگونه است ؟

ما خدمات خود را به صورت موردی و دوره ای ارائه می دهیم. میتوانید خدمات مورد نیاز خود را با مطرح کنید، ما به سرعت و با کیفیت بالا خدمات مورد نیاز شما را ارائه می دهیم. می توانید برای پشتیبانی و نگهداری سایت خود قرار داد ماهیانه و سالیانه با ما داشته باشید.

هدف شما از ارائه خدمات وردپرس چیست ؟

هدف ما به اشتراک گذاشتن تجربه و تخصص مان برای افزایش حداکثر درآمد و ارتقاء شغلی شماست. ما خدمات حرفه ای را ارائه می دهیم تا شما  بالاترین  رضایتمندی مخاطبان خود را کسب کنید.

هزینه خدمات وردپرس چگونه برآورد می گردد؟

ما خدمات ساعتی خود را با مبلغ 250 هزار تومان ارائه می دهیم. هزینه خدمات ما متناسب با بودجه شما ارائه می گردد. ما خدماتی درخواستی شما را مطابق با نیاز شما ارائه و هزینه آنرا متناسب با خدمات مشخص شده برآورد می کنیم.

سایت من مشکل دارد و بالا نمی آید چه کاری باید انجام بدهیم ؟

کافی است با شماره 02186084806 تماس بگیرید یا از طریق واتساپ 09123865076 برای ما پیام ارسال کنید.ما متخصص وردپرس هستیم و مشکلات  را به سرعت و دقت حل می کنیم. جائی که دیگران نتوانند مشکلی  را رفع کنند، ما به راحتی آنرا به صورت اساسی حل می کنیم.

من قالب وردپرس جدیدی خرید کرده ام اما در راه اندازی آن مشکل دارم.

کافی است با شماره  02186084806 تماس بگیرید . ما قالب خریداری شده را مطابق دمو  نصب و راه اندازی می کنیم. افزونه های لازم را نصب، هدر و فوتر را مطابق نیاز و سلیقه اتان تنظیم می کنیم. منو بندی و فهرست های سایت را با ساختار مرتب چیدمان کرده و  فونت های فارسی زیبا را به سایت اضافه و مشکلات راست چین بودن را رفع. سایت را  راه اندازی  و صفحات مهم را طراحی و صفحه آرائی می کنیم. درصورت درخواست سایت را دو یا چند زبانه تحویل می دهیم.

سایت من هک شده من چکاری باید انجام بدهیم ؟

کافی است با شماره 02186084806 تماس بگیرید. و در ساعت غیر ارادی به  شماره  09123865076 پیام واتساپ کنید. ما به سرعت فایل های مخرب و آلوده را پاک کرده و سایت را باز گردانی می کنیم. حفاظت از سایت شما را پی گیری می کنیم و راه های  ورود مجدد را مسدود و امنیت سایت را افزایش می دهیم. کانفیگ امنیتی وردپرس را با دقت انجام داده و نکات لازم را به شما آموزش می دهیم. اثرات مخربی را که ممکن است بر سئو سایت داشته را رفع  می کنیم .

سایت من در جستجو های گوگل نیست چکاری باید انجام بدهم ؟

ما سایت شما را به گوگل معرفی می کنیم. سایت را آنالیز کرده  و موانع پیمایش ربات های گوگل را رفع می کنیم. ما مطالب و سئو مطالب سایت را بررسی می کنیم و در تولید  محتوای سئو محور به شما کمک می کنیم . در صورت درخواست استراتژی سئو متناسب با نوع فعالیت و بودجه شما تدوین کرده و سئو حرفه ای روی سایت را شروع می کنیم .

آیا وردپرس خوب است ؟

جواب این  سئوال با توجه به کاربرد شما مشخص می شود . وردپرس یکی از محبوب ترین روش های تولید و ساخت سایت می باشد . از ویژگی های بارز آن سادگی در استفاده ، تنوع در کاربرد ها ، به روز رسانی دوره ای ، راحتی در استفاده ، تنوع و زیبایی قالب ، تم یا ظاهر سایت ، قابلیت افزودن امکانات متنوع از طریق افزونه های وردپرس و … ذکر کرد .

آیا امکان طراحی سایت چند زبانه با وردپرس وجود دارد ؟

بله وردپرس امکان تغییر زبان و سایت به زبان های مختلف از جمله فارسی و انگلیسی را دارا می باشد . وردپرس قابلیت ساخت سایت های چند زبانه را دارا می باشد.

وردپرس امکان چند کاربره را دارد ؟

بله وردپرس چند کاربره است . شما می توانید کاربرهای متعداد در وردپرس داشته باشید که رول ها یا نقش های مختلف داشته باشند . رول یا نقش کاربران در وردپرس از بازدید کننده که تنها می تواند سایت را بازدید کنند و برای شما کامنت یا پیغام ارسال کند تا نقش مدیر کلی Admin که به تمامی امکانات از جمله ایجاد ، حذف و ویرایش نوشته ، برگه ، قالب ، افزونه و … را دارا می باشد.

چگونه وردپرس را هک کنیم ؟

ما هک وردپرس یا هر سایت دیگر را غیر اخلاقی می دانیم و در این مورد نمی توانیم راهنمایی کنیم . اما راه کارهای  متعددی برای ایمن سازی سایت وردپرس وجود دارد . از جلمه این راه کارها می توان به رمز گذاری مناسب ، تغییر آدرس مدیریت سایت ، استفاده نکردن از قالب یا افزونه های مشکوک که بیشتر به صورت رایگان ارائه می گردند ، استفاده از افزونه های ضد هک و ضد اسپم و ….را نام برد.

افزونه وردپرس چیست ؟

یک از ویژگی های عالی وردپرس داشتن هسته قوی و قابلیت افزودن قالب یا پوسته و افزونه می باشد . افزونه های وردپرس امکاناتی هستند که می توانید به وردپرس اضافه کنید .

چگونه وردپرس را فارسی کنیم ؟

وردپرس امکان تغییر زبان از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی را دارا می باشد . وردپرس امکان تغییر زبان به اکثر زبان های دنیا را دارا می باشد . امکان تغییر زبان وردپرس در قسمت تنظیمات – تنظیمات عمومی می باشد .

قالب یا پوسته رایگان چیست ؟

پوسته های ارائه شده برای وردپرس به دو دسته کلی قالب های رایگان و قالب یا پوسته های رایگان تقسیم بندی می شوند . قالب یا پوسته های رایگان توسط شرکت های مختلف با انگیزه های مختلف ارائه می شود . نکته قابل ذکر آن است که قالب های رایگان را حتما از انباره خود وردپرس استفاده کنید که ایمن هستند و به روز رسانی مناسبی هم دارند.

قالب یا پوسته نال یا کرک شده وردپرس چیست ؟

قالب های وردپرس که باید خریداری و دارای لاینس باشد گاهی توسط افرادی کرک می شوند و در دسترس دیگران قرار می گیرند . مثلا قالبی که در تم فرست با قیمت 50 دلار یعنی حدود 250 تومان ارائه می گردد توسط برخی سایت های ایرانی فقط با 50 هزار تومان فروخته می شوند این قالب ها اکثرا کرک شده و نال هستند . استفاده از قالب های نال شده در خارج از ایران کاری غیر قانونی و غیر اخلاقی می باشد . قالب های نال شده می تواند بر سئو سایت اثر منفی گذاشته و گاهی باعث هک و مشکلات امنتی در سایت می گردد.

چگونه وردپرس را آپدیت کنیم؟

آپدیت وردپرس ، افزونه های وردپرس ، پوسته وردپرس از طریق بخش ادمین وردپرس چگونه وردپرس را به روز رسانی کنیم یا ورپرس را اپدیت کنیم از مسائل مهم می باشد .امکان پذیر می باشد . برای داشتن سایت ایمن باید به صورت دوره ای سایت وردپرس را به روز رسانی و آپدیت کنید .

یکی از خدمات مدیریتی که ما ارائه می دهیم به روزرسانی و آپدیت منظم وردپرس می باشد که برای امنیت سایت امری ضروری می باشد .

سایت وردپرس چیست؟

وردپرس یکی از برنامه های ساخت سایت می باشد . طراحی سایت با وردپرس امکان پذیر می باشد .

البته شاید منظور شما خود سایت وردپرس هست که وردپرس دو سایت مجزا دارد که یکی ارائه دهنده برنامه قابل دانلود برای ساخت وبلاگ یا سایت هست و سایت دیگر امکانات آنلاینی برای ساخت سایت را به شما می دهد در واقع در این صورت شما از خدمات وبلاگ وردپرس استفاده می کنید .

هاست وردپرس چیست؟

هاست یا فضای میزبانی در واقع بخشی از یک سرور می باشد که با تنظیم آن برای دامنه مشخص برای راه اندازی سایت استفاده می گردد .

وردپرس سیستم مدیریت محتوایی است که توسط PHP زبان برنامه نویسی پی اچ پی تولید شده است و هاست مناسب برای وردپرس هاست لینوکسی می باشد .

وردپرس بهتر هست یا جوملا؟

وردپرس و جوملا هر دو از روش های ساخت و سیستم های مدیریت محتوا می باشند . سالها پیش جوملا تنها سیستم مدیریت محتوای در ایران بود ، امروزه وردپرس از محبوبیت بیشتری برخوردار هست به نظر من وردپرس از بابت راحتی کاربر ، امنیت ، تعداد پوسته و افزونه ها و از همه مهمتر مستندات و تعداد دولوپر Developer  های که برای کرنل وردپرس یا توسعه دهنده و طراح قالب و افزونه های وردپرس می باشند از جوملا بهتر می باشد.

حلقه وردپرس چیست؟

شاید شما اشاره به لوپ یا حلقه ای باشدکه برای نمایش نوشته در وردپرس هنگام طراحی پوسته وردپرس استفاده می شود . حلقه وردپرس در واقع اولین جزء طراحی و توسعه قالب ورپرس هست .

وردپرس ریسپانسیو با واکنش گرا چیست ؟

یکی از خصوصیات یک سایت قابلیت واکنشگرایی یا ریسپانسیو بودن هستند . سایت واکنشگر در واقع سایت هست که امکان نمایش اصولی و زیبا را برای سیستم های مختلف نمایشگر فراهم می کند .
واکنشگرایی سایت قابل نمایش در موبایل ، تبلت ، کامپیوتر ، نت بوک ، پرژکتور و … را فراهم می کند . واکنشگرایی سایت هم رضایتمندی کاربران و هم بر روی سئوسایت و بهینه سازی سایت اثر مثبت می گذارد.

حلقه وردپرس چیست ؟

شاید شما اشاره به لوپ یا حلقه ای باشدکه برای نمایش نوشته در وردپرس هنگام طراحی پوسته وردپرس استفاده می شود . حلقه وردپرس در واقع اولین جزء طراحی و توسعه قالب ورپرس هست .

وردپرس شرکتی چیست؟

یک از انواع پوسته یا قالب وردپرس پوسته های شرکتی می باشد . از جمله انواع پوسته های دیگر وردپرس می توان به پوسته های شرکتی ، فتو که برای نمایش تصاویر استفاده می شود ، مجله ای که برای ساخت وبلاگ یا مجله استفاده می شود یا پوسته و امکات دیگر برای ساخت سایت های آموزشی ، پرسش و پاسخ ، فروشگاهی ، فروشگاه چند فروشگاهی و … 

وردپرس شبکه اجتماعی پیست ؟

یک از امکانات وردپرس امکان درج نشان یا آیکون و لینک صفحات اجتماعی هست که بیشتر توسط افزونه امکان پذیر هست .
البته امکان درج مطالب در صفحاتی اجتماعی مانند گوگل پلاس ، فیسبوک ، ایسنتاگرام ، تلگرام و .. از طریق ایجاد پوسته در سایت وردپرسی امکان پذیر هست .

وردپرس صحیفه چیست ؟

صحیفه یکی از پوسته یا قالب های مشهور وردپرس هست .

قالب یا پوسته همان ظاهر سایت وردپرس هست که توسط پوسته و امکانات پوسته قابل تغییر و طراحی می باشد .

تغییر ظاهر وردپرس چطور انجام می شود ؟

پوسته ها یا قالب وردپرس وظیفه تغییر ظاهر سایت را دارد . شما با تغییر پوستاه یا استفاده از امکانات پوسته برای تغییر ظاهر سایت استفاده کنید . بیشتر امکانات تغییر ظاهر سایت توسط پوسته از طریق بخش ادمین و مدیریت سایت توسط کاربر امکان پذیر می باشد . برخی تغییرات توسط طراح سایت و تغییر کد نویسی فایل های مربوط به قالب یا اضافه کردن فایل کد نویسی شده به قالب شدنی هست .

دفتر شما کجا واقع شده است ؟

تهران – خیابان وزراء – روبروی خیابان 37 ام وزراء – مجتمع ولیعصر 1 – واحد 143

من در شهرستان هستم چگونه می توانم از خدمات شما استفاده کنم ؟

مشکلی نیست ، ما خدمات خود را در تهران و شهرستان های دیگر کشور به صورت آنلاین ارائه می دهیم.